Okudum okudum, sonunda  tam zamanlı anne oldum…

Lisedeyken en büyük hayalim mimar olmaktı. Üniversite sınavı kapıya dayandığında ablamın ısrarlarına koca bir sene dayanmış olmama rağmen, sınavdan bir gece önce tercih listemden bir okulu silip yerine İTÜ İşletme Mühendisliği bölümünü nasıl olup da yazdığımı hala ben de anlamıyorum. Eylül ayı gelip çattığında puanım yettiği halde İTÜ Mimarlık fakültesi yerine İTÜ İşletme Mühendisliği binasının yolunu tuttum. Belki kader, belki değil… Ama 15 senedir başka bir işletme mühendisi ile evliyim ve iki oğlum var. Çalıştım hem de çooook çalıştım ama şimdi tam zamanlı bir anneyim.

Sevgili eşim yurtdışında çalışmaya karar verince…

Bi de baktım çoluk çombalak İngiltere’deyiz. Bir şirketin pazarlama müdürlüğünü yaparken ev hanımı oluverdim aniden (kabullenmesi hala zor geliyor)! İşten ayrılamam, evde oturamam, çaya-kahveye, güne-gezmeye gidemem derken yepyeni arkadaşlar edindim bir anda. Hayatımın en önemli, en uluslararası ve keyifli tecrübelerinden birini yaşıyorum şimdi. Bir yandan bitsin isterken bir yandan daha uzatabilir miyiz acaba diye de düşünmüyor değilim hani (aman annem duymasın)!

Zamanım bol değil ama…

Zaman yaratma fırsatım bol. Uzun süredir aklımda olan websitesini hayata geçirmeye çalışıyorum şimdi. Umarım keyif alırsınız.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s