HAYALİNDEKİ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ…

Çocuğunuzun doğum günü partisi için siz mi karar veriyorsunuz? Çocuğunuz mu? Yaşı küçük bile olsa doğum günü için kendi kararlarını vermesine yardımcı olmanızı tavsiye ederim.

AcildikÜstelik artık İstanbul Anadolu yakasında çocukların hayallerine kulak verip, onların istediklerini dikkate alan yeni bir parti evi var. Sadece bir oyun ve parti alanı değil aslında aynı zamanda bir etkinlik platformu olarak da hizmet veriyor.

Haydi gelin şimdi çocuklarınızın hayalindeki doğum günü partisi için Konfeti Oyun ve Parti Evi yöneticisi Buse Bilgen’e kulak verelim…

Konfeti Oyun ve Parti Evi’nde eğitmen ve etkinlik yöneticisi, çocuğunuzla kısa bir görüşme yaparak doğum günü partisi için çocuğunuzun isteklerine uygun bir tema belirliyor. En yaratıcı ve en renkli fikirleri çocuğunuzdan alan ekip daha sonar sizin onayınızı alarak, doğum gününün temasını oluşturuyor.
Doğum günlerinde yıllardır vazgeçilmeyen karakter temalarına ek olarak son dönemde renklerin de öne çıktığını belirten Konfeti Oyun ve Parti Evi Yöneticisi Buse Bilgen; “Minikler artık sadece fiktif karakterlerden değil doğa olaylarından, haftasonu aileleri ile gördüklerinden de oldukça etkileniyor. Bu nedenle renkler, doğa temaları da onların ilgisini çekiyor” diyor.


Konfeti sadece oyun ve parti mekanı değil, aynı zamanda bir etkinlik platformu…

Hafta sonları oldukça renkli geçen doğum günü partilerinin yanı sıra hafta içi oyuna doymayan minikler için Konfeti’de oyun grupları da oluşturuluyor. Sınırlı sayıdaki gruplarda 1,5 ila 5 yaş arasındaki miniklerin hem sosyalleşmesi, hem de kaslarını kuvvetlendirmesi için oldukça yoğun ve keyifli bir programı var Konfeti’nin. Program kapsamında; spor, müzik, oyun köşesi, sosyal farkındalık ve motor kas gelişimlerini sağlayan etkinlik çalışmaları sunuluyor.
Çocukların beslenmeleri de bir o kadar önem veriliyor Konfeti’de. Oyun gruplarına katılan miniklere annelerinin lezzetlerini aratmayacak ikramlar hazırlanıyor. Özellikle bu konuda oldukça titiz davranıyorlar. Bir anne olarak Buse Bilgen, çocukların öğün atlamamalarına bizzat özen gösterdiğini belirtiyor.
Yeni dönemde yeni projeler…
Konfeti yeni projelere de hazırlanıyor. Sadece minikler için değil büyükler için de özel atölyeler düzenlenecek. İşte düzenlemeyi planladıkları kurslar ve atölyeler:
Çocuklara: seramik, parmak kukla, karikatür atölyeleri
Yetişkinlere: kağıttan takı tasarımı, popcake süsleme, çiçek aranjmanı
Konfeti, oyun ve parti mekanı olmakla birlikte aynı zamanda her yaş grubuna hitap eden bir etkinlik platformu. Çocukların keyifli vakit geçirirken aynı zamanda ilgi alanlarını keşfedebileceği aktiviteler planlanıyor. Yetişkinleri içinse, onları günlük streslerinden uzaklaştırıp yeni ilgi alanları yaratmayı hedefliyorlar. Bununla birlikte hem kişisel gelişime katkı sağlayan hem de yaşamın sosyal kesitlerini farklı kişilerle paylaşma imkanı tanıyan keyifli seminerler de düzenliyorlar.
Can 2 yasindaGüleryüzleri, profesyonellikleri, içtenlikleri ile fark yaratabileceklerini görmenizi isterim. Yolunuz düşerse bir merhaba demek için uğrayın mutlaka…
Daha fazla bilgi ve iletişim bilgileri için :
www.konfetipartievi.com

https://www.facebook.com/KonfetiPartiEvi

https://twitter.com/konfetipartievi